У чернігівському штабі народного депутата Сергія Березенка (фракція "Блок Петра Порошенка") людям роздають по 500 гривень і говорять підтримувати на виборах чинного президента Петра Порошенка.

Про це у себе на сторінці в Facebook написав місцевий активіст Євген Волошин.

"І до Чернігова дійшов підкуп виборців.

У штабі Сергія Березенка роздають кошти. Про це повідомляють самі ж люди які їх отримують. Люди не приховують, що дають по 500 грн на руки та говорять у штабі щоб підтримували Порошенка на виборах. Роздача відбувається по системі "СЕТКА", люди ходять по одиночку до штабу, щоб не привертати увагу.

На місці працюють медійники, поліція та громадські активісти.

Не розумію одного. Якщо у Порошенка такий високий рейтинг як він малює, то навіщо підкуп виборців? А знаєте навіщо? Бо рейтинг у нього нульовий, такий самий як і він, – написав активіст.

Додамо, що у мережі розповіли про факт махінації і підкупу виборців з боку Блока Петра Порошенка “Солідарність”.

Про це повідомляє ІНФОРМАТОР.

“В мене на районі директора Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку обзвонюють людей на мобільні, при чому база телефонів значно ширша і виходить за межі ОСББ, (навіть можу довести що база з Ощадбанку) пропонують попрацювати на виборах і підтримати Солідарність”, – пише у Facebook користувач Don Alexeich. 

“За це обіцяють 500 гривень, після проведення опитування (анкети з персональними даними) передаються кураторам, які перевіряють достовірність анкет, за це ще 500 гривень. Обов’язкова умова – заключення договорів на виборну роботу. Таким чином вони застерігають себе від криміналу за підкуп. Тільки в цих головешках не вкладається, що в них на 130 квартир в будинку, кількість агітаторів-мешканців цього будинку в два рази більше. Чи це не підкуп? “, – додає обурений користувач соцмережі.

Додамо, в Україні почалися війни кандидатів – Юлія Тимошенко проти Петра Порошенка та навпаки. Служба безпеки, підконтрольна чинному президенту заявила, що викрила схему підкупу виборців, на чолі якої, за даними журналістів, стоїть народний депутат від "Батьківщини".

Такі заяви можуть бути реакцією на позов Юлії Тимошенко до суду – вона звинуватила "Солідарність" в тому, що вони хочуть купити голоси 6 мільйонів українців через спеціальну схему.