У Сімферопольському районі тимчасового окупованого Криму сьогодні було досить гучно. Може бути, що сталось влучання у місце скупчення окупантів у селі Перевальному.

Про це повідомляють місцеві телеграм-канали. Зазначається, що у цьому населеному пункті дислокується 126-та окрема гвардійська бригада берегової оборони чорноморського флоту Росії.

«Сьогодні в Перевальне прилетіло – там дислокується 126-а окрема гвардійська бригада берегової оборони чорноморського флоту», – йдеться у повідомленні.

Пишуть, що унаслідок «прильоту» троє окупантів загинуло та «дуже багато» отримали поранення. Їх нібито доправили до шпиталю у місті Сімферополь на вулиці Горького.

Згодом один із телеграм-каналів уточнив, що їх джерела, зокрема зі шпиталю, повідомили, що внаслідок нічного прильоту по Перевальному є 2 загиблих та 7 поранених.

Про приліт у селі Перевальне на території військової бази повідомив і міський голова Мелітополя Іван Федоров. Також він опублікував фото з місця пожежі.

Федоров зазначив, що за попередніми даними, із військової бази до госпіталя в Сімферополі привезли «багато поранених окупантів».

До того ж, представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов підтвердив, що сьогодні «прилетіло» по російській 126-окремій гвардійській бригаді берегової оборони чорноморського флоту у селі Перевальне.

Інформацію підтверджуємо, ураження було. Це не перший удар по 126 бригаді. Як в останньому інтерв’ю заявив генерал-майор Кирило Буданов: Україна тепер може завдавати ураження і реалізовувати операції в будь-якій точці окупованого Криму. Там найближчим часом буде також багато новин,– сказав він.

Юсов прокоментував, чому немає фото та відео удару. Він зазначив, що підтвердженням наразі може слугувати те, що ця інформація стала публічною саме з російських ресурсів.

Юсов повідомив, що наразі є інформація про загиблих та поранених окупантів, але вона потребує уточнення.