Сьогодні, 21 лютого, український президент Володимир Зеленський вперше від початку повномасштабного вторгнення провів зустріч з фракцією “Слуга народу”.

Арахамія пояснив, що дана зустріч була запланована ще наприкінці минулого року, однак графік президента дозволив провести її лише зараз.

За словами глави фракції Давида Арахамії, мета зустрічі – синхронізація зусиль і посилення окремих напрямків роботи.

“Говорили про найголовніше для нашої перемоги – фронт, економіку, допомогу партнерів, збереження єдності в суспільстві. І, відповідно, про завдання для парламенту і депутатів за цими напрямками. Роботи багато. Але від початку повномасштабного вторгнення парламент показав свою здатність справлятися з найскладнішими завданнями. Будемо тримати цей темп до перемоги”, – повідомив він.

Додамо, деякі співрозмовники в Мережі зазначають, що саме Арахамія був модератором дискусії. Нардепи йому надсилали запитання до президента. За даними співрозмовників одного зі ЗМІ, які спілкувались на умовах анонімності, визначеного порядку денного засідання не було.

Один із «слуг» зауважив, що на зустрічі очікував почути від президента про «збереження єдності в українському суспільстві» та те, яким є подальший план.

Ще один співрозмовник одного з українських медіа вважає, що на зустрічі «багато колег згадає, чому вони прийшли [до парламенту], з ким і на чиєму рейтингу».