Пропрезидентська фракція “Слуга народу” планує у період приблизно з 5 по 11 жовтня провести виїзне засідання на Донбасі.

Про це повідомив лідер парламентської фракції “Слуга народу” Давид Арахамія під час спілкування з журналістами,

За словами парламентаря, виїзне засідання “слуг народу” на Донбасі пройде, по суті, в нульовій зоні (це фактично неподалік лінії розмежування, однак бойові дії з обох боків там відбуватися не мають)

Щодо термінів, то відбудеться воно орієнтовно наступного тижня (упродовж 5 – 11 жовтня).

“Слуга народу” та питання Донбасу

Сьогодні до складу української делегації у мінській ТКГ входять три народних депутати від “Слуги народу” – Андрій Костін, Олександр Мережко і Галина Третьякова.

Крім того, заступник голови фракціх Микола Тищенко напередодні увійшов до парламентської групи Тищенко займатиметься питаннями Донбасу у Раді щодо законодавчих змін з питань Донбасу.

Останній раз фракція СН збиралася на засідання 28 вересня. Там повинні були обговорити постанову про місцеві вибори і авіакатастрофу літака Ан-26 під Чугуєвом.

Як він пояснив, мовиться про “новий формат”, що допомагатиме президенту виконувати обіцянки.

Коли президент йшов до парламенту, його головною тезою, за який проголосувала вся країна, був мир. Тому сьогодні ми знаходимо нове рішення, і я дійсно є одним із членів цієї групи, – зауважив Тищенко.

Подробиці роботи нової групи Тищенко не оприлюднив, але пообіцяв, що це буде зроблено невдовзі.

“Не все так добре, як хотілося б. Саме тому президент і ми, як його команда, шукаємо нове рішення. Всі ці рішення спрямовано на виконання наших обіцянок, як народних депутатів, як громадян цієї країни”, – додав нардеп.

Про яку саме групу мовиться

Раніше Тищенко у фейбуці написав, що взяв участь у парламентській групі щодо законодавчих змін з питань Донбасу.

За його словами, тут працюють як професіонали, так і відверто слабкі представники, що прагнуть до роз’єднання українців з обох боків конфлікту.

Водночас він зауважив, що насправді “немає тієї сторони”, а передусім є українці, яких розділила війна на Донбасі.

Тому “спільне завдання влади – об’єднати сім’ї, об’єднати людей, об’єднати Україну та робити все можливе, щоб якомога швидше настав мир”.

Що цікаво, напередодні, під час робочого візиту у Донецьку область президент Зеленський провів зустріч щодо роботи Тристоронньої контактної групи. Учасники наради наголосили на успіху режиму припинення вогню та закликали ТКГ збиратись частіше.