Сьогоднішній виступ Зеленського у парламенті варто підсумувати коротко – президент проголосив в Україні побудову «держави загального благоденства». Залишилося лише втілити слова у вчинки.

Про це пише Телеграм-канал Вертикаль.

Базова формула – «держава збільшує свої витрати на якість життя громадян та розширює базу своєї політичної лояльності».

Першим у цьому ланцюжку, звісно, ​​була ініціатива про створення «економічного паспорта українця», на який «падатимуть» гроші від користування надрами.

Відповідно до нього кошти, а саме плата за використання українських надр, накопичуватиметься на персональних рахунках дітей громадян України,– наголосив він.

Але й інші «економічні» моменти послання Зеленського, на кшталт «Великого будівництва доріг» та інших інфраструктурних проектів, також лягають у цю канву.

Незабаром ми запустимо програму “Українська мрія”, за якою кожен громадянин, який чесно сплачує податки, зможе отримати кредит за ставкою 5% у гривні для придбання власної нерухомості в новому житлі, електромобіля та здобуття освіти або зміни професії,-зазначив очільник держави.

Історія про радикальне збільшення зарплат медикам, про проект реконструкції 48 обласних медичних центрів, та розвиток системи освіти – це також із розряду «інвестицій у якість життя» громадян.

Зеленський наголосив, що упродовж року зарплата лікарів зросла вдвічі.

З 1 січня вона складатиме мінімум 20 тисяч гривень. Середня зарплата лікаря в Україні буде 24 тисячі гривень. Ми вперше починаємо гідно ставитися до лікаря,  – пообіцяв президент.

А ось план дати право другого громадянства для нашої діаспори може буквально «перевернути» наше політичне поле.

Сьогодні (1 грудня – ред) я вношу відповідний законопроєкт на розгляд. Нас 65 мільйонів,– наголосив президент.

Якщо дозволити «діаспорянам» бути учасниками політичного процесу України, то наша «патріотична опозиція» в особі Порошенка буде буквально «потоплена».

Адже в еміграції залишаються ще ті «діаспоряни», які можуть пред’явити у своїй біографії боротьбу з комунізмом та інші речі, які додають честі патріотавм України. Порошенко, як знаємо, похвалитися «патріотичним» минулим – аж ніяк не може.

Якщо заможні українці з діаспори прийдуть робити бізнес в Україні, буде також «розмитий» прошарок наших «регіональних князьків». Щодо великого та середнього бізнесу навіть у тій же Канаді будь-який український олігарх – «бідняк».

Якщо Зеленський таки доведе до кінця історію з другим громадянством для нашої діаспори, він отримає «залізну базу» своєї політичної підтримки, у тому числі – для походу на другий термін.

Головне, щоб технологи ВП зуміли «розжувати», у чому реальна вага сьогоднішнього послання Зеленського. Із цим можуть бути проблеми 🙂

Адже «опозиція» вже почала «бомбити» про те, що президент нібито займається популізмом, на який він нібито не має ресурсу.

Своєю чергою Телеграм-канал Таємниці депутата підтверджують, що Порошенко шокований ініціативою подвійного громадянства від Зеленського з прицілом на діаспору.

Він розуміє, що якщо діаспора зможе брати участь не просто у виборах завдяки голосуванню, активніше включатись у політичний процес, заходити у політсили, і навіть створювати свої партії, то його Європейська солідарність піде в небуття. Як і він.