Згідно з рішенням Командувача операції Об’єднаних сил, усі КПВВ відкриті для пропуску через лінію розмежування щоденно з 08.00 до 16.00, водночас російські окупаційні війська продовжують повністю блокувати рух на п’яти з семи дорожніх коридорів, повідомляє преслужба МВС.

За словами правоохоронців, щоденно пропуск через лінію розмежування здійснюється лише в «Станиці Луганській». За тиждень інтенсивність перетину лінії розмежування зменшилась на 9 %. Всього за вказаний період через цей дорожній коридор на тимчасово окуповану територію України пройшли 6 553 особи, а на контрольовану територію – 5 512 осіб.

Як зазначається, навпроти КПВВ «Новотроїцьке» окупанти здійснюють пропуск тільки окремих громадян двічі на тиждень – у понеділок та п’ятницю. У ці дні лінію розмежування в контрольному пункті перетнули 424 особи та 84 транспортні засоби до тимчасово окупованої частини Донеччини водночас 292 особи та 72 транспортних засоби проїхали на підконтрольну українській владі територію.

Через КПВВ “Щастя” проїхали 3 вантажних автомобілі з гуманітарним вантажем від Управління Верховного комісара ООН у справах біженців. Для населення тимчасово окупованої території України доправлено будівельні матеріали, товари медичного призначення та комп’ютерну техніку загальною вагою понад 28 тонн, – поінформували в пресслужбі.

29 грудня уряд спростив порядок перетину контрольно-пропускних пунктів з тимчасово окупованими територіями у Донецькій та Луганській областях, Автономній Республіці Крим та м. Севастополь. Зокрема, скасовується додаток “Вдома” та самоізоляція.