e06d061a77a7bde916b8a91163029d411428330779

Голодні мешканці окупованого проросійськими терористами і регулярними військами Російської Федерації Донецька доведені до такого стану, що крадуть і продають вже навіть міські каналізаційні люки.

Про таку новину повідомляє Корупція.інфо з посиланням на«Преса України».

Ціна вкраденого такого люка, який, можливо, десятки років лежав на вулицях мирного Донецька, 100 гривень


«Оголошення: Каналізаційний люк. Стан: Б/у.

Продам кришку люка діаметр 59 см, товщина 2 см, вуха відламані. 100 гр.», – саме так описав злодій свій нехитрий товар, розмістивши оголошення про це на одному спеціалізованому українському сайті приватних продажів.


Чи готовий власник цього товару доставити його покупцеві додому, не повідомляється.

Нагадаємо, що у терористичній «донецької народній республіці скоро, схоже, почнеться розгортатися один фінансовий сюжет із знаменитого фільму «Весілля в Малинівці», так як туди з Росії масово завозять стару рублеву масу, яка вже недійсна на території Російської Федерації з 1998 року, коли відбулася остання деномінація.

Логіка шахраїв зрозуміла – майже ніхто з місцевих жителів Донбасу не знає, як насправді виглядають справжні російські рублі.


«Підслухав розмову на оптовій базі… Прийшли, каротше, розраховуватися якісь росіяни. Це лютий піпєц… Принесли рупії, а з них половина якісь старі, ще ДО деномінації. Коротше, просто папір…макулатура. Спостерігаємо далі», – повідомляє один підприємець з Донецька.