rekvizity-sudov

Приморський районний суд Одеси засудив до трьох років позбавлення волі активістку одеського «антимайдану» Ангеліну Борткову, яка допомагала зловмисникам із так званої «бригади оперативного реагування», передає Корупція.Інфо.

24-річну дівчину затримали 10 вересня 2014 року. Відтоді вона перебуває у СІЗО. Кожен день попереднього ув'язнення за «законом Савченко» їй зарахували за два дні колонії. Таким чином, Ангеліна вже відсиділа свій термін і незабаром вийде на свободу – щойно вирок вступить в законну силу.Одеситка брала участь у двох акціях: 18 квітня 2014 року «антимайданівці» намагалися підпалити офіс «Батьківщини» в житловому будинку на вулиці Добровольського, 80, а 21 квітня – супермаркет «Сільпо» на вулиці Довженка. Вона здійснювала відеозйомку цих нападів. Записи потім розміщувалися в соцмережах.

Свою вину Борткова визнала повністю.

Зазначимо, що учасників нападів СБУ затримала 25 квітня 2014 року, однак згодом їх передали бойовикам «ДНР» в обмін на полонених українських військовослужбовців. Зокрема, лідер так званої «бригади оперативного реагування» Павло Бригадир зараз воює на боці терористів на Донбасі.