терористи

Протягом доби зафіксовано прибуття в район селища Гольмівське на Донеччині нового підрозділу бойовиків у кількості 80-90 осіб.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив координатор групи "Інформаційний спротив", народний депутат Дмитро Тимчук, передає Корупція.Інфо.

Він також зазначив, що на даній ділянці протягом останніх діб дві групи піхоти терористів, які діяли узгоджено, намагалися спровокувати українські війська на відкриття вогню.

"Одна з груп зайняла позиції на нейтральній смузі, друга, маючи 82-мм міномети (не менше двох штук), обстріляла з них ділянку місцевості неподалік від опорного пункту сил АТО, намагаючись викликати вогонь у відповідь", – написав Тимчук.

За його інформацією, після цього обидві групи, прикриваючи один одного, відійшли в глибину бойових порядків незаконних збройних формувань.

Крім того, в районі Мар'їнки, південніше Авдіївки, а також в районі Гранітного зафіксовані поодинокі постріли зі стрілецького озброєння у бік українських позицій.

"Відзначалася одиночна стрільба по передових позиціях сил АТО в районі н. п. Опитне і ДАП (в останньому випадку працював снайпер)", – додав Тимчук.