Департамент виїзних перевірок банків НБУ вимагає від Приватбанку надати виписки з рахунків деяких журналістів і ведучих "1+1 медіа", а також артистів "Кварталу 95". Про це сказано в повідомленні прес-служби медіахолдингу, передає Корупція.Інфо

Телеканал вважає, що банківські операції співробітників охороняються законом про банківську таємницю і держава не має права втручатися. Однак існують певні умови, при яких НБУ має право вимагати виписки з рахунків під час інспекційних перевірок.

Нацбанк цікавлять в тому числі зірки "Кварталу" і топ-ведучі "1+1": Володимир Зеленський, Олександра Ткаченко, Олександр Дубинський, Алла Мазур, Наталія Мосейчук, Лідія Таран, Соломія Вітвіцька, Марічка Падалко, Іванна Найда та інші.

Популярне: Вона точно жартує! Світлана Заліщук показала свою квартиру в Києві, важко повірити власним очам, що за безлад?"Розглядаємо даний запит як прямий тиск з боку вищого керівництва країни і спроби політичного переслідування напередодні виборів", – йдеться в заяві.

Приватбанк був активом бізнесмена Ігоря Коломойського до своєї націоналізації в 2017 році. Бізнесмен також є співвласником "1 + 1 медіа".

В кінці грудня 2017-го Високий Суд Англії заарештував активи Ігоря Коломойського і його бізнес-партера Геннадія Боголюбова по всьому світу. Були арештовані рахунки шести компаній, пов'язаних з бізнесменами. Сам Коломойський назвав цей арешт тимчасовим.

Компанія-аудитор Kroll Associates U.K і кілька інших, які в минулому році були залучені урядом України для перевірки Приватбанку виявила, що після націоналізації банку вже колишній менеджмент вивів з його рахунків близько 5,5 мільярдів доларів на іноземні рахунки.‡агрузка...