У політичному проекті Михайла Саакашвілі «Рух нових сил» раптом синхронно почали знижувати електоральні рейтинги екс-міністра оборони Анатолія Гриценка. Зокрема, днями проти Гриценка як потенційного претендента на пост глави держави на своїй сторінці в Facebook виступила громадський діяч і представник Рух нових сил Ліза Богуцька.

Богуцька є одним із ймовірних кандидатів у президенти і розкритикувала появу в списках праймеріз прізвища Гриценка, а також його участь у виборах-2019.

Як зазначила Богуцька, вона не хоче брати участі в окремих праймеріз, які анонсували раніше Рух нових сил і директор Bendukidze Free Market Center Володимир Федорин, саме через одіозних політиків. До них вона, зокрема, вирішила зарахувати і Гриценко, просто тому що він більше десяти років тому займав керівну посаду в уряді.

Ще раніше, у відеозверненні, лідер Рух нових сил Михайло Саакашвілі, оцінюючи майбутні вибори в Україні, без зайвої дипломатії називав ряд потенційних політиків-висуванців «гавном», закликаючи «позбутися старого політичного класу». Він також натякнув, що в цьому ряду знаходиться і потенційний кандидат в президенти Гриценко. Саакашвілі назвав його принизливо-зменшувальним «Толя».

«Коли Федорин вирішив проводити окремі праймеріз за участю Гриценко, Чумака, Садового, я вирішила, що в них теж не буду брати участі. Про щось розмовляти з тими, хто був при владі і має досвід комфортного життя в системі, це марна трата часу. Тому що порядна людина не змогла б бути в системі міністром в трьох різних, за політичною ознакою, урядах. Просто це неможливо », – написала Богуцька, зробивши акцент з трьох згаданих політиків тільки на Гриценко. Нагадаємо, він займав пост міністра оборони в 2005-2007 рр.

Популярне: "Чим більше комбайнів, тим вищою буде зарплата та пенсія": Ляшко зробив нову гучну заяву

Розвиваючи цю тему в пості, Богуцька зазначила, що «бути керівником високого рангу, управляти чимось дуже великим, або міністерством, або відомством, або містом і залишатися чесною, порядною людиною в системі корупційних схем, де всі питання розглядаються через призму" договорняків "і компроматів, не-мож-ли-во».

Богуцька також пояснила свою позицію щодо пропозицій йти в команду Гриценко. «Знаєте, що мені це нагадує? «Ліза, ви постійно незадоволені президентом Порошенко. У вас є пропозиції? Несіть їх в АП, ми розглянемо. Не подобається, як працює Гройсман, йдіть в якесь міністерство і працюйте в якому сь там відділі. Це буде корисним … Те ж саме – йти в команду Гриценко, Тимошенко або тим більше Ляшка », – продовжила Богуцька.

«… Ви говорите, що Анатолій Степанович (Гриценко ) Поверне Михайла (Саакашвілі). Можливо. Але він не буде пропонувати його на прем'єрство, бо хоче сам керувати Кабміном », – безапеляційно винесла вердикт Богуцька в своєму пості.