Абсолютно жахливий випадок стався нещодавно в Єкатеринбурзі. 

Усуваючи протікання в одному з стояків багатоквартирного будинку, працівникам комунальних служб довелося зламати замкнену квартиру, повідомляє Корупція. Інфо

Коли комунальники в супроводі поліцейських увійшли всередину, перед ними постала страшна картина: на ліжку в спальні лежала мертва господиня квартири, тіло якої перетворилося в мумію!

286450_2

Померлої виявилася пенсіонерка 1945 року народження. За спогадом сусідів, коли вона працювала вчителькою. Жінка вела досить замкнутий спосіб життя, та й інші мешканці під'їзду мало спілкувалися між собою, тому ніхто і не помітив зникнення людини.

Судячи по платіжкам, виявленим в будинку, жінка померла ще в 2012 році. З якихось причин тіло жінки не розклалося, а муміфікувалося, так що ніхто з мешканців будинку в свій час не відчув характерного запаху і не забив тривогу.

Зараз тіло жінки знаходиться на обстеженні та експерти намагаються визначити дату смерті. А звичайних громадян турбує питання: «А що саме призвело до муміфікації?»

Багато хто небезпідставно вважають, що перешкоджають гниттю глибокі духовні переконання і чиста совість померлого. Недарма ж в історичних храмах зберігаються нетлінні мощі християн, зарахованих до лику святих!

Втім, вчені скептично дивляться на причину муміфікації. Вони кажуть, що цьому сприяють кліматичні умови, а також раціон, якого дотримувався небіжчик. І виявлення мумій при схожих обставинах час від часу трапляються…