4 грудня стало відомо про смерть одного з найбагатших росіян – засновника і власника групи компаній “Магнат” Дмитра Обретецького

Трагедія сталася в Лондоні, куди мільярдер з сім’єю перебався кілька років тому. Повідомляється, що Обретецького збило авто біля власного будинку, пишуть зарубіжні ЗМІ. Родичі не поширюються про обставини трагедії. Є інформація, що найбагатший волгоградець помер в результаті наїзду ще 30 листопада, як і те, що він провів тиждень у комі, перед тим як покинути цей світ.

Зазначимо, Обретецький почав створювати свою бізнес-імперію ще в 90-х. Його “Магнат” — один з найбільших дистриб’юторів всесвітньо відомих компаній, Mars, Nestle, Procter & Gamble. Також Обретецький займався рекламним бізнесом.Додамо, що олігарх будував бізнес-процес на своїх підприємствах за західним зразком, що дозволило у 2009 році досягти мільярдного щомісячного обороту.

Нагадаємо, 4 грудня в Києві суд обрав запобіжний захід двом підозрюваним у вбивстві 3-річного сина депутата місцевої облради В’ячеслава Соболєва. Нагадаємо, жахлива трагедія сталася 1 грудня. Коли сім’я від’їжджала від ресторану, пролунав постріл. Куля, що призначалася депутату, смертельно поранила дитину в голову. Малюк помер в кареті “швидкої”.