21-річний Джозеф Рейбоулд згвалтував дівчинку на вечірці, поки вона була в нетверезому стані, а потім сфотографував її і почав шантажувати, передає Корупція.Інфо.

Джозеф Рейбоулд зустрів свою 13-річну жертву на вечірці, де та веселилася і вживала алкогольні напої, повідомляє Mirror. Після великої кількості випитого дівчинці стало погано, вона побігла в туалет. Там знаходився 21-річний Джозеф Рейбоулд, який скористався ситуацією і згвалтував підлітка. Потім він вирішив зняти невелике відео і зробити пару "пам'ятних" знімків з роздягненою нетверезої школяркою.

Через кілька днів він створив підроблений аккаунт в "Фейсбуці" під ім'ям Тед Джонсон і кинув їй заявку в друзі, а потім почав писати повідомлення з погрозами і шантажувати її.

"Він сказав, що у нього є мої фото і відео і ще він запустив вірус в мій комп'ютер і телефон. Тепер він може спостерігати за всіма моїми рухами. А якщо я не зроблю, як він просить, то розішле фото всім моїм близьким і зіллє в Мережу "

Дзозеф примусив її займатися сексом по "Скайпу" під вульгарним ніком "Брудний Джо 14". В результаті першого зґвалтування дівчинка отримала психологічну травму, але секс-рабство її остаточно добило. Вона зробила дві спроби суїциду, а потім все ж таки зважилася розповісти про все матері, яка звернулася із заявою в поліцію.

"Він зламав їй життя. Моя дочка двічі намагалася покінчити життя самогубством. Вона не може виходити на вулицю, тому що їй здається, що за нею всюди стежать. У дитини почалися панічні атаки, і це завдало сильного удару по нашій родині"

Популярне: "Оголошення війни Росії…": Турчинов приголомшив своєю заявою

Поліцейським вдалося вичислити насильника і заарештувати його. Джозеф зізнався тільки в згвалтуванні дівчинки – всі інші звинувачення він заперечує. Якщо вина педофіла буде доведена, йому загрожує тюремний термін за двома статтями: зґвалтування неповнолітньої і шантаж.