Сурогатна мати виносила і народила дитину від сімейної пари, яка загинула чотири роки тому, передає Корупція.Інфо.

Цей дивовижний випадок стався в Китаї.

Так, подружжя Шен і Ліу через проблеми зі здоров’ям вирішили спробувати народити дитину за допомогою штучного запліднення. У 2013 році вони заморозили чотири ембріона. Однак за пару днів до штучного запліднення, пара потрапила в ДТП і загинула.

З моменту смерті подружжя їхні батьки почали судовий процес, щоб отримати “опіку” над ембріонами. Зрештою, вони виграли суд, і в січні 2017 року знайшли сурогатну матір.

У грудні жінка народила хлопчика – дитину Шена і Ліу. Мати Ліу дала йому ім’я Тіантіан, що в перекладі означає “солодкий”. В цьому році в березні сім’я відсвяткувала перші 100 днів Тіантіана.

«Очі Тіантіана схожі на мою дочку, але в цілому він більше схожий на свого батька», – поділилася мати Ліу, Ху Сіньсян.

Після народження онука новоспечені дідуся і бабусі мали пройти тести ДНК, щоб довести свій зв’язок з Тіантіаном.

Разом з тим, в сім’ї не знають, як в майбутньому повідомити дитині, як він народився. Дід по батькові Шен Сінан для себе вирішив говорити хлопчикові, що його батьки за кордоном, поки він не виросте.

Популярне: "Оголошення війни Росії…": Турчинов приголомшив своєю заявою

«Цей хлопчик приречений бути засмученим по прибуттю в світ. У інших дітей є батько і мати, але не в нього. Ми обов’язково розповімо йому все в майбутньому. Чи не можемо не розповісти», – зазначив Шен.