Шістнадцятирічна уральська школярка Юлія Тимошенко врятувала семирічну дівчинку. Інцидент стався 9 серпня в дублер річки Вагран.

Як розповіли в Свердловському управлінні МНС, в той день Юля з сестрою йшли з лісу і побачили, як у воді борсається дівчинка, яка кричала і просила про допомогу. Поруч в паніці бігали її подружки.

Юля зняла з себе рюкзак і побігла до води, а сестрі сказала, щоб та викликала рятувальників.

Рятівниця намагалася вибратися і витягнути дівчинку, але нічого не виходило. Потім дівчина побачила шматок арматури і сказала дівчинці вхопитися за нього, а сама підпливла до іншого шматку арматури, схопилася за нього, але він обламався і її понесло течією далі, а дівчинка, зачепившись за товстий дріт, залишилася.

Вибратися з води Юлі допомогли двоє чоловіків, які відгукнулися на крики про допомогу. 

«Юля Тимошенко перейшла в 10 клас, вчиться в школі №9 і планує вступати до медичного інституту, щоб і далі допомагати людям. Північноуральська вогнеборці направили клопотання до Головного управління МНС Росії по Свердловській області про заохочення Юлії», – розповіли в МНС.

Люди вражені вчинком юної героїні.

 

Нагадаємо, 15 серпня, у Вінниці під час відпочинку на озері, розташованому по вулиці Волошковій, ледь не потонув місцевий житель.

49-річний вінничанин, відпочиваючи біля водойми в колі знайомих, вирішив переплисти озеро.