Американський підприємець, мільярдер і один з найбагатших людей в світі Девід Кох помер у віці 79 років. Про це повідомила журналіст New Yorker Джейн Майер.

«Джерела, близькі до сім’ї Девіда Коха, кажуть, що він помер» – написала вона в Twitter.

Про це також повідомив телеканал NBC.

Кох народився 3 травня 1940 року. Отримав технологічну освіту і разом з братами почав кар’єру в фірмі батька Koch Industries. Після його смерті Девід разом з братом Чарльзом значно розширили межі діяльності компанії, зайнявшись інвестиціями в галузі нафтопереробки, виробництва добрив, полімерів, волокон і лісовиробництва.

Кох брав активну участь у політичному житті, фінансував різні акції. У 1980 році балотувався у віце-президенти від Лібертаріанської партії.

У червні 2018 року стало відомо, що Кох за станом здоров’я йде з поста віце-президента промислового конгломерату Koch Industries, а також припиняє участь у всіх політичних організаціях.

За даними Forbes на червень 2018 року, його статки оцінювалися в 51 мільярд доларів, а сам він займав 11-е місце в списку найбагатших людей світу. За оцінкою Bloomberg на серпень 2019 року, стан Чарльза і Девіда Кохів склав 124, 5 мільярда доларів.