Дитина дивом не постраждала, коли приземлилася на спину об воду. У Монтесано штаті Вашингтон, місцеві жителі стали свідками, як батьки для розваги кинули маленьку дитину з мосту в річку. 

Відео інциденту опублікував хлопець на своїй сторінці в Facebook, який перебував на іншому березі річки. "Ось що буває, коли деяким батькам просто наплювати… Ми з друзями стали свідками, як мати кинула свого чотирирічного сина з 8-метрового моста у воду для задоволення! 

Він приземлився просто на спину. Ми відразу викликали поліцію, і я сподіваюся, що це не зійде їм з рук", – написав хлопець під відео. Він також повідомив, що вони стрибають кілька років поспіль для того, щоб навчитися правильно входити у воду і не отримувати травм. "Ми стрибаємо тому що знаємо, як це необхідно робити. Але ми також розуміємо наслідки. Потрібно бути обережним", – розповів пізніше хлопець The Washington Post.

Коли хлопці побачили, що на залізничному мосту разом з жінкою перебуваэ маленька дитина, вони одразу ввімкнули камеру. Коли вона кинула дитину, вона впала просто на шию. Після того, як маленька дитина виринула, мати почала захоплено аплодувати, тим часом, дитина просто продовжувала кричати і плакати. 

Очевидець також розповів, що він з друзями намагався переконати жінку не робити цього, але вона сказала, що це її дитина, і вона може робити з нею, що завгодно. Коли на місце прибули поліцейські, їм показали відео. Також приїхала швидка допомога, щоб перевірити дитину, чи все з нею гаразд. Проти матері відкрили справу, далі справа буде передана в суд, для того щоб вирішити, чи існує загроза для життя дитини.