Іноді казки про вічну любов стають реальністю, а фраза “жили вони довго і щасливо і померли в один день” отримує докази в реальності.

Лес і Фріда Остін з Мічигану, США, одружилися в далекому 1949 році після того, як на випускному вечорі їх познайомили друзі, пише Michigan Live. Подружжя вели звичайне життя: дружина працювала в хімчистці, чоловік служив у ВПС, а потім працював поліцейським, пішовши у відставку через 40 років.

Незважаючи на скромний побут, пара мала щось більше: їм було добре разом. Вони подорожували, шукали цікаві предмети на гаражних розпродажах. Фріда збирала кулінарні книги і любила пекти печиво, а Лесу дуже подобалося його їсти. Поступово у них з’явилися діти – дочка і син. А потім четверо онуків і навіть вісім правнуків.

Так, проживши в мирі та злагоді, подружжя Остін нещодавно відзначила 70-ту річницю весілля. А незабаром 90-річні чоловік і дружина опинилися в хоспісі – теж разом, лежачи на сусідніх ліжках обличчям один до одного. Першим помер Лес, а через 20 хвилин за ним пішла вірна дружина, яка не змогла би жити без чоловіка

“Вони все робили разом. І навіть смерть їх не зупинила”, – розповіла дочка, Сенді Майс.