Брехня – це дія з якою людина дуже часто стикається. Цей процес має місце, коли мовцеві добре відомо, якою є реальність насправді, але він навмисно її спотворює, з метою ввести співрозмовника в оману. Крім того «брехня», за своє існування, знайшла ще одну форму. Брехнею ще називають й напівправду, коли мовець знає досить багато, але розкриває лише ту частину, яка йому вигідна або принаймні безпечна, а не настільки приємні і зручні факти просто замовчує, немов їх і немає зовсім ( допомагає нам у розумінні слова «брехня» Вікіпедія). Напівправда – це теж брехня. А коли ця напівправда ще показана під потрібним світлом, підправлена влучними порівняннями, підкріплена достатньо емоційною лексикою, то це сміло можна називати пропагандою. А щоб тобі напевне повірили слід взяти за основу пропаганди якусь сентиментальну тему, так у Росії полюбляють історії про нещасних дітей. Російські ЗМІ знайшли свої топ-теми. У топ-темах є ще розповіді про старших жінок-матерів, які втратили своїх дітей, загиблих у муках солдатів, закатованих людей і так далі. Нагадує це все синдром Мюнгаузена, щоправда, цього разу симулюють проблему не у себе, а у свого «братнього» народу. Зрозуміло, що все це не просто так, за допомогою цього вони намагаються виправдати свої дії.

Російські ЗМІ нашпиговані брехнею впереміш з хворобами та синдромами видають майже кожного дня нові «ексклюзиви». Останній змусив усміхнутись. Як не як основою став ведучий найсмішнішого шоу країни.

Володимир Зеленський – український шоумен, сценарист, актор; став найбільш відомий у ролі художнього керівника «Студії Квартал – 95». Так його бачать українці, а росіяни віднедавна бачать його як нелюда, який сміється над болем російського народу, ба взагалі над болем всього чесного люду світу.

Всі знають, що Квартал – 95 відрізняється тонкими жартами на теми політики. Смішно та чесно. Теми жартів розкривали хиби попереднього президента, його партії, прем’єра та інших. Зараз актуальна тема – це російський синдром (мають його не всі мешканці сусідньої країни, але більшість). Поширюють його зазвичай через ЗМІ. Всі ми пам’ятаємо історію про інопланетян та майдан у Гонконзі. Тепер ЗМІ знов застосували свою жилку пропаганди. Комедійний виступ В. Зеленського став для них жахливим наклепом та знущанням.

Статтю можна прочитати тут.

23 32

Обурливим для журналістів навіть стало застосування привітання «Слава Україні», адже це «главный лозунг хунты».

Тепер так діє пропаганда. Щоправда цього разу у всьому звинуватили не інопланетян, а київську хунту та самого Зеленського, який, мабуть, є її агентом.   

 

Автор: Yavkubi