Лідер партії “Голос” Святослав Вакарчук обурив мережу своїми пафосними словами про розвиток України.

Останнім часом музиканта почали все частіше порівнювати з новим главою держави. Український блогер Юрій Луканов на своїй сторінці в Facebook розкритикував новоспеченого політика за його скандальні висловлювання.

Автор публікації дійшов висновку, що Святослава Вакарчука не можна ставити на одну планку з Володимиром Зеленським. Адже засновник студії “Квартал 95” відрізняється куди меншою балакучістю. 

Юрій Луканов нагадав, що ще в період президентських виборів остнній рідко давав публічні виступи. Та й після вступу на посаду залишається не надто багатослівним. 

У той же час, Святослав Вакарчук штовхає пафосні промови, схожі на висловлювання іншого політика – Іллі Ківи:

“Слава мені Ківу нагадує. Той пафосно розповідає, що він хоче, щоб його діти жили в країні, де поважають людей, де економіка працює. Ну ще СРСР хвалить. Вакарчук теж за все хороше, проти всього поганого. А ще він розповідає про імітацію руху на Захід попередньою владою. Але, каже, що ми будемо це продовжувати. Логічне запитання: якщо це була імітація, то для чого її продовжувати? “, – поцікавився аналітик в своєму пості.

Користувачі соціальної мережі теж обурилися скандальними висловлюваннями Святослава Вакарчука. Так Оксана Сулима в коментарях порівняла лідера партії “Голос”, з дитиною, яка не може підібрати правильні слова для висловлювання своїх думок:

“Деяким моїм маленьким учням дуже важко підібрати пропущені в тексті прикметники. От не знають інших слів, крім хороший і поганий. Такий зараз у дітей словниковий запас. Вакарчук приблизно так само. В душі він щиро хоче, щоб було добре, а не погано. Але що саме треба для цього зробити, тут вже не словникового запасу не вистачає, а чогось іншого“.

Олег Коваль звернув увагу, що незважаючи на високу публічність музиканта, його передвиборний рейтинг залишається доволі низьким: Так всі багато про нього писали і говорили, а рейтинг партії маленькі …. і її потрапляння в ВРУ знаходиться під питанням.

Наталія Молдован вважає, що Святославу Вакарчуку вдалося схилити на свою сторону невелику частину українців. Хоча раніше вони здавалися розсудливими людьми.

Додамо, що  недавно українці стали свідками гучного скандалу між Андрієм Садовим і Святославом Вакарчуком.

Як відомо, раніше мер Львова Андрій Садовий заявив, що нібито домовився про зустріч з лідером партії “Голос” Святославом Вакарчуком, на якій планувалося обговорити можливе об’єднання і висунення кандидатів по мажоритарних округах.

Але через деякий час команда Вакарчука робить заяву про те, що ніяких домовленостей з Андрієм Садовим не було.

У заяві партії “Голос” сказано, що “поширена Андрієм Садовим інформація не відповідає дійсності”.