24 червня в Україні завершується низка випускних. Одним з VIP-випускників цього року став син глави держави Михайло Порошенко, передає Корупція.Інфо

Популярне: Справжнє лихо: На Житомирщині підлітки стрибнули з потяга під час руху! Є загиблі! Деталі ШОКУЮТЬ!

Втім, родина президента України займалася підготовкою відразу до двох випускних – Михайло закінчив Кловський ліцей в Києві, а старші на рік двійнята Євгенія і Олександра – елітний Concord College в англійському Шрусбері.

Молодший син президента теж одночасно навчався в двох закладах і після випускного в Кловському, буде ще рік посягати науку в Concord College.

Згідно з офіційними даними, 3 з 4 випускників цього закладу вступають до топ-10 університетів Великобританії, серед яких Кембридж, Оксфорд і Лондонська школа економіки. Як повідомляють ЗМІ, дочки Порошенко продовжать вчитися на острові.

Також в цьому році на випускному сина побував і кум Порошенка генеральний прокурор України Юрій Луценко. Його син Віталій в цьому році закінчує київську гімназію Лесі Українки №117. За словами Віталія він вирішив стати дипломатом і навчання продовжить отримувати в Україні.Микита Гонтарев – син екс-голови Нацбанку Валерії Гонтаревої в цьому році закінчує Британську міжнародну школу, яка розташовується в двох районах столиці. В інтерв’ю колишня глава НБУ заявляла, що в місяць витрачає близько 100 тисяч гривень, а левову частку цієї суми займає навчання сина. Після цього журналісти звернулися до школи сина Гонтаревої і з’ясували, що вартість місяці навчання коштує 54 тисяч гривень

Наслідувати приклад Віталія Луценка може і дочка віце-прем’єра з гуманітарних питань та міністра культури України В’ячеслава Кириленка Софія. Дівчина навчалася в гуманітарному ліцеї при КНУ ім. Шевченко і, можливо, буде сюди і вступати, не виїжджаючи на Захід.

Ще одна VIP-випускниця – Христина Яценюк, донька лідера “Народного фронту” Арсенія Яценюка. Нагадаємо, що раніше обидві дитини Яценюка (Христина і Софія) були ученицями спеціалізованої школи №89 з поглибленим вивченням англійської мови, що на Печерці. Однак, в минулому році батьки перевели за порадою знайомих Христину в іншу школу. Яке саме цей навчальний заклад Арсеній і Терезія не афішують.