Слідство у смертельному ДТП за участю автомобіля мільйонера, президента ФК "Карпати" (Львів) і власника телеканалу ZIK Петра Димінського очікує головний доказ – зразок ДНК самого Димінського, передає Корупція.Інфо

Популярне: Без нижньої частини тіла вона ще жила хвилин 20: У столиці фура у прямому сенсі розчавила жінку. Шокуючі кадри

Про це в ексклюзивному інтерв'ю "Обозревателю" заявив член колегії МВС, нардеп від "Народного фронту" Антон Геращенко.

"Була спроба видати іншу особу за те, що дійсно причетнf до цієї трагічної ДТП", – сказав політик.

"Уже встановили, що охоронець Димінського не має ніякого відношення до аварії. Він не був за кермом цієї машини, приїхав пізніше", – підкреслив депутат.

За його словами, експерти вже досліджували авто мільйонера. "Були зняті зразки ДНК осіб, які перебували в цій машині під час зіткнення. Зараз ми чекаємо отримання ДНК самого Димінського", – підкреслив Геращенко.Він розповів, що в будинку президента ФК "Карпати" був проведений обшук, в ході якого були вилучені особисті речі підозрюваного, на яких можуть знаходитися його волосся і частинки шкіри – гребінця, подушки і т.д. "Щоб з'ясувати, чи не був сам Димінський за кермом", – додав член колегії МВС.

"Сам Димінський, якого я неодноразово запрошував (на допит), близько місяця тому покинув територію України і з тих пір не повертався. Це є непрямим доказом, що він не хоче встановлення істини у цій справі", – заявив нардеп.

"Я хочу (встановлення) істини – хто дійсно був за кермом машини, яка порушила правила дорожнього руху і вбила 31-річну львів'янку Наталію Тріль. А для цього ми все встановимо", – пояснив він.

Геращенко зазначив, що слідство обов'язково встановить, хто керував автомобілем в той фатальний день і спроби обдурити слідство приречені на провал.

"Нам потрібна відповідальність того, хто був за кермом", – резюмував він.