Виключений з фракції “Слуга народу” депутат Гео Лерос, проти якого завели кримінальні провадження, заявив, що НАБУ зловило помічника депутата від “Слуги народу” Олександра Юрченка на хабарі.

Про це Гео Лерос написав в Facebook.

Він пише, що НАБУ затримало Юрченка на отриманні 13 тисяч з 200, які він планував отримати за законопроект, пов’язаний з побутовими відходами.

“НАБУ” вело “нардепа не один місяць, назбирало достатньо доказів, але Венедиктова (генеральний прокурор, -” Апостроф”) не здає свого нардепа і блокує по ньому санкцію. Пані Венедиктова, за сфабрикованими справами Олегом Татаровим проти мене, ви підписуєте санкції не читаючи, а тут блокуєте підозру нардепу, якого спіймали на хабарі”, – пише Лерос.

Він додав, що президент Володимир Зеленський дізнався про те, що Юрченка спіймали на хабарі, в той самий день.

“Але в його команді хабарників ловити не можна, тому він зараз робить все можливе, щоб “вирішити” цю справу і, як завжди, в його офісі працює “режим тиші” про корупцію. Я ще раз підкреслюю, що Зеленський всім бреше, розповідаючи, що при ньому зняли недоторканність з народних депутатів”, – сказано в публікації.

Він заявив, що стало навіть гірше.

“Стало навіть гірше, тому що санкцію може дати тільки його ручний прокурор слуга народу Венедиктова, який це робить тільки проти опонентів режиму Зеленського. Зробили всіх разом!”, – завершив публікацію Гео Лерос.

Нагадаємо, юрист Євген Лосовський розповів, що кримінальна справа проти Гео Лероса просувається дуже швидко в зв’язку з тиском на правоохоронні органи.