У Тристоронній контактній групі стало складно домовитися через загострення політичної ситуації на Донбасі. Одним з факторів став “форум” в Донецьку за участю російських пропагандистів.

Як сказав в коментарі “Україна 24” глава української делегації в ТКГ Леонід Кравчук, прозвучали тези “матінка Росія, забери нас до себе”, проте представники ОРДЛО на засіданнях ТКГ такого не кажуть.

“Вони говорять про те, що Україні потрібно виконувати Мінські домовленості, що потрібно виконувати Нормандські угоди, а про себе вони мовчать. Тобто вони не говорять, що мова йде про якесь російське державне утворення, як було сказано на цьому пропагандистському шоу” , – зазначив він.

За словами Кравчука, на наступному засіданні постане питання, чи стоять представники ОРДЛО на таких же позиціях, як і пропагандисти з Росії.

“А якщо у них інша думка – то яка? Тобто для того, щоб було зрозуміло, про що ми будемо говорити, які завдання ставити, рішення приймати, нам потрібно добитися ясності. А то, що такі заяви не сприяють поліпшенню роботи, зрозуміло “, – підкреслив політик.

Кравчук додав, що в разі, якщо представники ОРДЛО підтвердять позиції, озвучені російськими пропагандистами на “форумі”, то він звернеться до співголови ОБСЄ в ТКГ Хайді Грау для того, щоб порядок денний був кардинально змінений.