Засновниця відомої Школи мистецтв у Львові Оксана Бондарук загинула у власній студії.

Трагедія трапилася в ніч на 1 квітня. За попередніми даними, 47-річна художниця отруїлася чадним газом в приміщенні багатоповерхового будинку, яке обладнали як студію мистецтв.

Також медики госпіталізували її чоловіка.

"1 квітня близько 4:40 в квартирі на вул. Свєнціцького, 13 (Шевченківський район), внаслідок ймовірного отруєння чадним газом загинула жінка, 1972 року народження. Також в стані середнього ступеня тяжкості в обласну клінічну лікарню госпіталізували чоловіка, 1969 року народження", – йдеться в повідомленні прес-служби Львівської міської ради.

За даними ЗМІ, жінка купала свою собаку у ванній, де була газова колонка. У цей час її чоловік включив на кухні механічну витяжку, яка створила зворотну тягу. Відпрацьовані гази почало затягувати в приміщення, і Бондарук отримала смертельну дозу.

Оксана Бондарук – художник-модельєр, художник театрального костюма, іміджмейкер, стиліст, візажист, викладач основ художніх дисциплін: малюнка, живопису, композиції, стилістики. Спеціаліст по екстер'єрним та інтер'єрного дизайну. Сценограф і художник-постановник, засновник і директор "Школи сучасних мистецтв Оксани Бондарук".