26 вересня, в суботу пішов з життя колишній глава Київської міської державної адміністрації Іван Салій. Його син Костянтин заявив про те, що причиною смерті став тромб, що відірвався. При цьому, дата похорону 76-річного колишнього київського градоначальника не повідомляється. Про неї сповістять всіх, хто побажає прийти попрощатися з політиком.

Про це виданню “Гордон” повідомив син Салія Костянтин.

Івану Салію було 76 років. КМДА він очолював в 1992-1993 роках. Паралельно він був представником президента України в Києві. За словами Салія, він пішов з поста через розбіжності з тодішнім главою держави Леонідом Кравчуком.

Пізніше Салій двічі був заступником глави КМДА, займав посаду заступника міністра транспорту України, був депутатом Верховної Ради I і III скликань.

Нагадаємо, що з 20 березня 1992 по 12 квітня 1993 року – представник Президента України в місті Києві, голова Київської міської державної адміністрації. Звільнений з посади через розбіжності в поглядах з оточенням Президента Леоніда Кравчука, як він сам пояснював. Поряд з цим висловлювалися й інші версії його відставки. За час роботи на цій посаді І. Салія нічого помітного здійснити не вдалося.