Дитина вирішила скуштувати листок дифенбахії.

У Сумах півторарічна дитина опинилась в реанімації через отруєння кімнатною рослиною. Хлопчик зламав листок дифенбахії і вирішив спробувати його на смак, ідеться в сюжеті ТСН.19:30, передає Корупція.Інфо


Батьки знали про отруйні властивості рослини, тому одразу промили малюку рота та відвезли до лікарні. Дитину для спостереження помістили в палату інтенсивної терапії. Завдяки блискавичній реакції батьків отрута не встигла всмоктатися у великій кількості.


Популярне: «Її згвалтували, потім вбили, а чоловік просто втік»: Жорстоке вбивство жінки поставило на вуха всю країну

Сумські медики кажуть, що з отруєнням саме цим вазоном до них щороку привозять кілька дітлахів, але при цьому дифенбахія досі популярна в школах, дитсадках та лікарнях. Адже мало хто знає, що кислоти, які містяться у соку рослини, внаслідок контакту з тілом викликають опіки та набряки. Тож якщо позбутися дифенбахії шкода, її радять хоча б тримати якнайдалі від дітей. "Набряк у порожнині рота і навіть набряк дихальних шляхів, що призводило до затруднення дихання, виражена слюнотеча. Якщо на шкіру чи на руках розтерти рослину – то виникають хімічні опіки. Перша допомога – промити водою і дати попити молока – це те, що для батьків в домашній умовах", – розповів завідувач відділення реанімації Сумської міської дитячої лікарні Олександр Хоменко.