Минулого тижня поява антикорупційного прокурора Назара Холодницького з дівчиною Юлею на одеському пляжі викликала фурор в мережі. Але також увагу привернув і той факт, що ця блондинка сиділа в VIP-ложі на матчі Суперкубку.

Деяким це здалося неприпустимим, мовляв, квота на квитки не припускала присутність дружин і подружок на цих безкоштовних для представників ФФУ місцях. Сам Холодницький в коментарі "Українській правді" сказав, що ніякої проблеми в цьому не бачить.

Популярне: Задерла спідницю та просила взяти аналізи”: В Одесі слідчий поліції влаштувала п’яну ДТП

"А яка проблема? Всі шукають якийсь бруд. Взагалі, там повинно бути місце Труханова (Геннадій Труханов, мер Одеси – ред.). Так Юля ж точно краще Труханова ", – заявив антикорупційний прокурор.

У прес-службі ФФУ відповіли, що розподілом квитків на матч займалася Українська Прем'єр-ліга. У свою чергу в УПЛ на запит поки не відповіли, але запевнили, що прийняли його в розробку.

Нагадаємо, раніше головний антикорупційний прокурор Назар Холодницький вирішив вийти у світ зі своєю дівчиною Юлією. Відзначається, що пара відвідала джазовий фестиваль Leopolis Jazz у Львові.

Холодницький вирішив представити широкій публіці свою дівчину Юлію. Пізніше ЗМІ вдалося дізнатися, що у неї прізвище Бойко. Яскрава блондинка відразу прикувала до себе погляди оточуючих.