СБУ знайшла незадекларовані 4 млн у ході обшуку "Київавтодору".

Співробітники спецслужби вилучили майже 4 млн гривень неврахованих коштів, передає Корупція. Інфо

Служба безпеки України вилучила 4 млн гривень незадекларованих коштів в ході обшуку в будівлі комунального підприємства "Київавтодор".

Про це йдеться в повідомленні прес-служби СБУ.

Згідно йому, співробітники СБУ спільно з Генеральною прокуратурою викрили посадовців "Київавтодору" на розкраданні сотень мільйонів гривень.

За інформацією правоохоронців, чиновники привласнювали кошти державного та міського бюджетів, виділених на будівництво, експлуатацію, утримання, капітальний та поточний ремонт автодоріг столиці, реконструкцію транспортних вузлів, ремонт міжквартальних проїздів та прибудинкових територій.

Тільки за 2016 рік на рахунки фіктивних структур було виведено майже 300 млн гривень.

Правоохоронці провели обшуки в офісах "Київавтодору", на підприємствах-підрядниках, у фіктивних структурах, на рахунки яких перераховувалися кошти і за місцем проживання фігурантів справи.

Співробітники спецслужби вилучили документацію, що підтверджує вчинення протиправних фінансово-господарських операцій, чорнові записи, комп'ютерну техніку, печатки комерційних структур, задіяних у проведенні операцій, та майже 4 млн гривень неврахованих коштів.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу.

Як повідомляли, раніше Державна аудиторська служба виявила завищення вартості ремонту автодоріг столиці на 11 млн гривень за підсумками перевірки КП "Київавтодор".

Нагадаємо, відзначені на карті дороги в реальності майже не існують.