Поліція перевіряє причетність фігурантів до інших вбивств. У Харкові колишнього співробітника поліції вбили, відтяли голову та відрізали шматки м'яса з його тіла, ймовірно з'ївши їх. Про це повідомили у прес-службі ГУ Національної поліції Харківщини.

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

45-річного харків'янина востаннє бачив його брат 4 жовтня. Від 7 жовтня чоловік вже вважався зниклим безвісти. Згодом поліцейські дізналися, що у день зникнення вбитого бачили з двома особами, вони проводили час за пляшкою алкогольного напою. Особи людей визначили, це були мешканець Великобурлуцького району та його 20-річний син. А за місцем їхнього проживання знайдено речі та голову жертви. 

"За їх словами, 4 жовтня вони випадково познайомилися із 45-річним харків’янином. Разом на вулиці вживали алкоголь. Ввечері чоловіки запросили нового знайомого до себе додому. Під час застілля хазяїн помешкання посварився із гостем та убив його ударом ножа у шию. Наступного дня батько почав відрізати від тіла загиблого шматки м’яса. Сину він пояснив, що таким чином необхідно приховати сліди злочину та позбавитися тіла. При цьому, за свідченнями хлопця, батько відварював людське м'ясо та їв", – йдеться у повідомленні.

Чоловіки викинули тіло до підвалу 11 жовтня, коли до них захотів навідатися знайомий. Наразі поліція перевіряє причетність осіб до інших тяжких злочинів на території Харківщини.