П’ятий президент України Петро Порошенко має гроші, канали та свою команду. В нього є все для того, аби зробити рішучий крок для реваншу. Але шансів стати знову президентом він не має.

Ексрадник мера Києва і творець та лідер ГО “Офіс трансформації” Максим Бахматов висловив таку думку в ефірі авторської програми Сергія Лещенка “Що це було?” на 24 каналі.

За його словами, п’ятий очільник України – великий молодець. Все, що він зробив позитивне упродовж війни, зокрема згуртування людей – це чудово. Водночас можливості стати главою держави в нього більше немає.

Все, час минув,
– наголосив Бахматов.

Важливо зрозуміти, що у другому турі Порошенко програвав і Юлію Тимошенко, і Юрію Бойку, – пояснив ексрадник.

“Оскільки він програвав “поверненню в минуле”, то він (Порошенка – 24 канал) – “двічі минуле”. Тоді був шанс, але він був змарнований, зруйнований самостійно”, – сказав Бахматов.

Найголовніше, що зробив Зеленський, це поламав парадигму політичних конструкцій та образу. Його завдання – зламати старе і збудувати нове. Якщо він зможе впоратись хоча б із одним – буде чудово. Тоді отримають шанс молоді, перспективні люди, які раніше не мали шансу, – повідомляє 24 канал.

Раніше політтехнолог Сергій Гайдай заявив, що Петро Порошенко зробив велику помилку, через яку тепер ніколи не зможе повернутися у справжню політику. Мовиться про “демонстрацію патріота”.

Він наголосив, що “армія, мова, віра”, що було політичним гаслом Порошенка, насправді зовсім його не описує.

“Він не є такою людиною. Насамперед йому не треба було брехати. Обрання такої позиції – це велика кількість брехні. Ця брехня зробила його токсичним”, – запевнив Гайдай.

За словами експерта, можна все життя брехати 1 людині, але вводити в оману усіх можна лише певний період – після цього людина, що обманює, стає токсичною.

Саме це сталося сьогодні з Петром Олексійовичем. Саме тому він втратив будь-яку можливість повернутися в справжню політику і до влади. Я в це не вірю у жодний спосіб,
– заявив Гайдай.