Президент України Володимир Зеленський доручив організувати проведення засідання Ради з нацбезпеки та оборони України 15 жовтня. Про це інформує пресслужба РНБО. Засідання заплановане на 16:00.

“Президент України Володимир Зеленський доручив Секретареві РНБО України Олексію Данілову організувати проведення 15 жовтня 2021 року о 16.00 в м. Київ засідання РНБО України (Офіс Президента України)”, — інформує пресслужба.

Повідомляється, що всі члени РНБО України проінформовані про дату, час і місце проведення засідання. Про теми засідання наразі інформація відсутня.

За словами секретаря РНБО, на засіданні 15 жовтня планують розглянути проблеми контрабанди та використання надр країни.

“Кожен відповідальний державний орган повинен буде відзвітувати по кожній особі, на яке було накладено санкції за контрабанду. Друга ситуація буде пов’язана з надрами. Ми вже майже закінчили ситуацію, пов’язану з публічним (освітленням – ред.) з усіма надрами. Вона буде у відкритому доступі, і ви все це побачите після засідання РНБО”, – розповів Данілов.

Він також підкреслив, що під час засідання будуть розглядати ті ліцензії, які сьогодні у багатьох компаній числяться на офшорних фірмах та додав, що в найближчі дні РНБО прийме рішення “щодо ситуації по злодіям в законі”.

Нагадаємо, минуле засідання РНБО відбулось 17 вересня. На ньому, серед іншого, було вирішено запровадити санкції проти учасників “виборчого процесу” до Держдуми РФ на окупованих територіях — членів дільничних комісій, агітаторів, кандидатів, всіх спостерігачів.

“Третє питання, яке розглядали на сьогоднішньому засіданні — це питання санкцій. У нас було дві доповіді, була доповідь голови СБУ Івана Баканова. Переважна більшість санкцій стосуються, питання, яке сьогодні є на окупованих територіях Криму і Донецької та Луганської областей — це вибори в так звану Державну думу РФ. Ми впевнені, що на цих територіях РФ не має права проводити вибори”. Про це за підсумками засідання повідомив секретар РНБО Олексій Данілов.