Після ліквідації Киви вже йдуть цікаві розмови, про існування умовного довгого «списку Малюка». Так ось, до списку входять люди, які вчиняли військові злочини і закликали до геноциду українців. СБУ «дістає» людей зі «списку Малюка» де б вони не були, і як би не ховались. Як ми бачимо – досить вправно. Маємо всі підстави пишатися роботою української спецслужби. Хто там далі по списку? Можливо, кумасик диктатора отримає наступний фатальний вистріл у висок? Ну як там, ОПЗЖ задрожало?

Якщо дійсно чоловік Марченко, то журналіст Віталій Портніков розповів, хто буде ліквідований у відповідь на вбивство Медведчука, якщо таке станеться.

«Держслужбовець для Путіна — це витратний матеріал. Як відомо, він сам заарештовує губернаторів, садить їх на 25 років. Державні службовці в Росії не мають великого значення, тому що РФ — країна тоталітарна: значення має тільки персона «царя», а всі інші — це витратний матеріал», — заявив він.

Водночас, український публіцист резюмував, що: «Зовсім інша справа «государеві» люди. Віктор Медведчук є людиною, яка займає певну позицію у близькому оточенні Путіна, а саме: позицію майбутнього «лідера» України у складі «союзної держави», де буде ще Росія та Білорусь. Іншої кандидатури на цю посаду у Путіна приблизно з 2004 року немає».

Втім, Віталій Портніков розповів, якою буде реакція та дії у відповідь Путіна на ліквідацію Медведчука: «Знищення Медведчука, як і його арешт, буде сприйняте Путіним як дію, яка потребує набагато серйознішої особистої відповіді приблизно такого ж рівня в оточенні Зеленського. Російські спецслужби шукатимуть , хто в оточенні Зеленського має такі ж особисті стосунки з першою особою, і намагатимуться цю людину ліквідувати.

Крім того, військовий оглядач Денис Попович наголосив, що Служба безпеки України 6 грудня ліквідувала екснардепа від ОПЗЖ та зрадника-втікача Іллю Киву.

Ця ситуація вкотре показує, що на території Росії працює диверсійна мережа й страхи росіян про те, що хтось може бути наступним, абсолютно реальні.

Після цієї заяви він висловив свої припущення на рахунок того, які процеси може запустити знищення екснардепа-зрадника Киви серед представників кремлівської верхівки.

За його словами, ліквідація Киви має доволі значний медійний ефект, який поширюється насамперед у Росії. Українським політикам проросійських поглядів, які переїхали до Росії, так само й російським експертам, блогерам та політологам, які демонструють антиукраїнську позицію, зокрема й на російських пропагандистських телеканалах треба зараз стерегтися.

«Їм вже дали рекомендації щодо охорони власної безпеки. Медійний ефект дуже помітний», – зазначив Попович.

«Це одна з версій, але можна домацатися до такого рівня, що рука українських спецслужб дотягнеться до того, втрата кого буде сприйматися доволі болісно російською владою. Таке промацування для росіян може закінчитися погано», – зазначив військовий оглядач.

Водночас, він припустив, що зараз, ймовірно, йде відпрацювання по тих зрадниках, які готувалися зайняти керівні позиції в Україні у разі успішного вторгнення Росії.

«Якби Київ було б взято, то й Олєг Царьов, й Кива, й Віктор Медведчук могли б зайняти керівні позиції у так званому «новому українському уряді», який би повністю став маріонеткою Кремля. Зараз всі ці постаті поступово прибираються. Тому можна легко прорахувати, хто може бути наступним», – підсумував Попович.

Якщо вам раптом цікаво, чим зараз займається Медведчук, то розказуємо.

Як повідомляють в офіційних реєстрах Сербії та Російської Федерації, Медведчук зареєстрував у Сербії філію проросійської організації «Інша Україна».

Саму організацію «Інша Україна», започатковану Медведчуком у Росії, перейменували. Тепер це не «регіональний», а «міжнародний громадський рух».

Представництво російської організації «Інша Україна», згідно з реєстром юридичних осіб Сербії, було відкрито у серпні 2023 року. За даними офіційної виписки, «Представництво покрету «Інша Україна» метою своєї діяльності декларує «налагодження взаємовигідного співробітництва між народами Сербії, Росії та України», а уповноваженою особою представництва є Драган Станоєвич.