Позафракційний депутат Олександр Юрченко, перебуваючи за кермом автомобіля Mustang, в’їхав у Volkswagen Jetta. Однак після цього від навряд чи складе мандат.

Про це заявив аналітик руху ЧЕСНО Сергій Огородник у програмі “Між іншим”. Загалом ця історія є показовою, адже це не вже не перший випадок, коли депутати чинного скликання парламенту потрапляли у схожі ситуації.

За словами Огородника, через ДТП у центрі Львова має бути кримінальне провадження. Водночас в Україні діє презумпція невинуватості, тому поки суд не довів, що Юрченко це вчинив, немає підстав позбавляти його мандата силоміць.

“Якщо він захоче скласти мандат, то зробить це, але я дуже сумніваюся”, – заявив аналітик.

Огородник також додав, що фракція “Слуга народу” є найбільшою, тому коли її формували, не було багато часу, щоб утворити якісний склад.

Нагадаємо, народний депутат і колишній член фракції «Слуга Народу» Олександр Юрченко 8 липня влаштував ДТП у центрі Львова, а потім напав на водія. Поліція запідозрила, що нападник перебував у стані наркотичного сп’яніння.

Юрченко намагався втекти, але не вийшло: дорога була заблокована іншими автомобілями. Водій Volkswagen Всеволод Боровець почав знімати це на телефон, але нападник вийшов зі своєї автівки й вибив пристрій із рук.

Боровець розповів, що загалом його автомобіль вдарили двічі: «Перший раз — із правого боку, коли виїжджав заднім ходом зі стоянки біля готелю “Жорж”, а потім намагався втекти й посунув моє авто другий раз».

Також потерпілий зазначає, що водій Ford Mustang поводився агресивно: «Казав, що я буду мати проблеми». За словами Боровця, у нападника була порушена координація рухів та «ненормальні зіниці». Коли їх обох поліція доставила на перевірку, у водія Ford Mustang виявили наявність в організмі наркотику MDMA, запевняє потерпілий.