Після зникнення сестри жертви резонансної ДТП, юриста Ірини Ноздровської хтось видалив всі повідомлення жінки у Facebook, тому встановити, з ким вона листувалася напередодні, неможливо, передає Корупція.Інфо.


За словами киянина Андрія Хилька, який займався пошуками жінки, не виключено, що хтось використовував її комп'ютер і телефон.

Також, за його словами, ід час пошуків з'явився чоловік, який представився далеким родичем зниклої і заявляв вельми дивні речі.

"Ми домовилися зустрітися з 18-річною донькою Іри Настею. Настя мала привезти Ірин ноутбук. Але Настя приїхала не сама – її привіз якийсь чоловік. На моє запитання, хто він, він грубо відповів: "А вам яка різниця?" А потім сказав: "Я далекий родич". Він заявив, що вже заходив у ноутбук Ірини, але нічого не знайшов, тому що всі її повідомлення видалені. "Не може бути! – кажу. – З чого б вона видаляла всі повідомлення?" "Значить хтось дізнався пароль і видалив", – відповів "далекий родич", – розповів він.

Як стверджує Хилько, сама Настя в цей момент мовчала, опустивши очі.

"Потім цей чоловік заявив: "Ми вирішили, що знімаємо всі звинувачення з того водія. У нас до них претензій більше немає". Ці слова мене ввели в ступор. Іра не раз говорила, що зробить все, щоб покарати вбивцю сестри. А тут Іра зникає і з'являється людина, яка говорить, що у них немає до водія ніяких претензій!" – додав він.

Хилько наголосив, що коли вони всі разом прибули до Печерського райуправління поліції, чоловік, помітивши в будівлі поліції камери відеоспостереження, тут же вийшов на вулицю."Я ще раз запитав у Насті, хто це. Вона, не дивлячись мені в очі, повторила: "Далекий родич" і більше не відповіла на жодне моє запитання", – розповів він.

Також Хилько заявив, що після того як залишив будівлю поліції, помітив за собою стеження.

Про зникнення Ноздровської стало відомо 29 грудня.

Тіло жінки знайшли 1 січня на Київщині в річці біля селища Демидов. Вона була повністю роздягнена.

Ірина особисто вела справу загибелі своєї сестри, яку збив п'яний водій Дмитро Россошанський. Їй часто погрожували друзі і родичі вбивці. Навіть із цього приводу було відкрито кілька кримінальних проваджень.

Наприкінці грудня 2017 року було останнє засідання суду, після чого Россошанський залишився під вартою, а його батько пригрозив Ірині словами: "Ти погано закінчиш".

 

 

 

 

 

Популярне: “Разом із нею загинула вся її родина”: Померла відома поетеса та цілителька