Лідер "Народного фронту" Арсеній Яценюк заявив про подальшу неефективность чинної управлінської моделі в Україні та розповів про своє бачення майбутнього української політики, – передає Корупція Інфо

Популярне: Слова, які торкнулися кожного!!! Ви вже чули привітання Порошенка і Гройсмана?


Про це Арсеній Яценюк написав у своєму Facebook у привітанні з нагоди Дня Конституції.

"Чинна модель себе вичерпала. Для розвитку Україні потрібна нова управлінська модель з чітким розподілом відповідальності та системою стримувань і противаг", – заявив політик.

Зокрема, лідер "НФ" наголосив на необхідності позапартійності президента, кримінальній відповідальності за "кнопкодавство", депутатському імунітеті виключно в політичних питаннях та незалежності суду.

"Президент – глава держави, Верховний Головнокомандувач і національний арбітр. Позапартійний. Депутати мають імунітет винятково щодо їхньої політичної діяльності. За неособисте голосування – кримінальна відповідальність. Незалежний, компетентний і доступний для громадян суд", – написав Яценюк.

Політик також зазначив, що в Конституції слід закріпити курс на вступ до Євросоюзу та НАТО.

"Курс на ЄС та НАТО закріплюється в Конституції. Ми живемо в час історичних викликів для України та українців. Однією з відповідей на такі виклики є новий національний Основний закон. Впевнений, що чинний парламент і президент зможуть ухвалити нову редакцію Конституції", – підсумував Яценюк.