Співробітники Національної поліції попередили викрадення помічниці депутата Верховної Ради в Києві. 

“Зловмисники, які чітко спланували її викрадення з метою вимагання викупу в розмірі 500 тисяч доларів США, затримали. В рамках кримінального провадження проводяться слідчі дії”, – йдеться в повідомленні.

Як наголошується, в минулому місяці поліція отримала оперативну інформацію про діяльність банди, яка готується викрасти людину, щоб отримати за нього викуп.

Слідчі Головного слідчого управління почали кримінальне провадження за ч. 3 ст. 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини) та ч. 3 ст. 15, ч. 4 ст. 189 (замах на вимагання) Кримінального кодексу, а потім разом з співробітниками карного розшуку та оперативних служб почали документування їх злочинної діяльності.

У четвер правоохоронці затримали підозрюваних, які планували викрадення помічниці депутата Ради із застосуванням насильства. При цьому в повідомленні не вказані імена помічниці і депутата.

За даними прес-служби, під час огляду підозрюваних у них були вилучені молоток, ніж, два шприца з речовиною, схожою на наркотичну, і бойову гранату.