кон

СБУ в центрі Києва зі стріляниною і переслідуванням затримала кур'єрів конвертаційного центру, який обслуговував виборчу кампанію однієї з політичних сил.

Відповідне повідомлення прес-центру СБ України розмістила на своїй сторінці у Facebook речник СБУ Олена Гітлянська, передає Корупція Інфо

Співробітники Служби безпеки України в рамках боротьби з легалізацією тіньових доходів блокували в Києві конвертаційний центр зі щоденним оборотом у 15-20 млн грн.

конЗа оперативною інформацією, цей "конверт" акумулював значні обсяги "тіньової" готівки для передвиборчої кампанії однієї з політичних партій. При затриманні кур'єри конвертаційного центру намагалися втекти на автомобілі від переслідування, але були оперативно затримані сьогодні ввечері, 23 жовтня, на одній із центральних вулиць столиці.

"Один із кур'єрів відкрив вогонь по співробітниках спецслужби, інший намагався втекти з великою сумою готівки, що була в автомобілі. Для затримання зловмисників правоохоронці були змушені у відповідь застосувати вогнепальну зброю", – йдеться в повідомленні.

"Служба безпеки України у ці хвилини проводить обшуки в офісі конвертаційного центру та здійснює всі необхідні оперативно-слідчі дії, про які повідомить громадськості найближчим часом. Керівництво СБУ закликає киян з розумінням поставитися до проведення спецоперації з використанням вогнепальної зброї в центрі столиці", – додала Гітлянську.

 кон2