На питання журналіста, чому Ющенко не підтримав Тимошенко в 2010-му, коли та була суперником Януковича на президентських виборах, він відповів: «А за що підтримувати Тимошенко? Тимошенко і Янукович — це дві проблеми одного сорту. Це два чоботи з однієї пари» .

«Це була моя позиція тоді і зараз. Я вчинив так, як міг вчинити громадянин України. Я не вважав, що Янукович — це план для України. Як і Тимошенко — не план для України. У чому моя вина? Я, як людина, виборець мав право і залишаюся в такій позиції», — додав Ющенко.

Популярне: "Чим більше комбайнів, тим вищою буде зарплата та пенсія": Ляшко зробив нову гучну заяву

Нагадаємо, колишній президент України Віктор Ющенко заявив, що ті, хто називають його "пасічником" – нездари, і не розуміють бджолярства як "української сакральної теми".

"Я розумію, що ті люди, які це говорили – це нездари. Вони дрібні, але вони думаю, що вони оригінальні. Для них їздити на полювання круглий рік, знищувати природу – це по-чоловічому, це благородно, це хороше заняття. А коли я говорю про бджолярство як українську сакральну духовну тему, вони цього не розуміють, і я не сподіваюся що зрозуміють ", – сказав Ющенко.