Королева Єлизавета, всупереч численним заявам і порадам фахівців, як і раніше знаходиться Букінгемському палаці. Коли вона збирається покинути його і перебратися в більш безпечну резиденцію – поки не ясно. Вона як і раніше приймає гостей, хоч стала робити це рідше.

Нещодавно стало відомо, що наближений лакей королеви, який завжди знаходився поруч, раптом несподівано захворів, і тест у нього виявив коронавірус. Його вже відправили додому на самоізоляцію.

Тим часом, інсайдер повідомив, що з королевою все добре: «Всі переживають, не тільки за себе, але і за королеву і герцога. Якщо всі навколо них ще не були перевірені, вони можуть бути інфіковані. На даний момент в повітрі витає відчутне почуття страху », – повідомляє видання Hello!

Крім того, ще ми писали, що 71-річний принц Чарльз також захворів, і тест показав у нього позитивний результат. Що буде далі – невідомо. Важливо відзначити, що інкубаційний період у коронавірусу становить 14 днів, тому ніхто не знає, яка доля чекає на всіх членів королівської сім’ї.

Відзначимо також, що коронавірус для королеви становить особливу загрозу, так як їй вже 93 роки – той вік, коли організм ослаблений, а імунний захист також може підводити. Принцу Філіпу вже 98 років, тому він також знаходиться в небезпеці.