Незабаром дівчинку, в голові якої накопичилося занадто багато рідини, відключили від апарату життєзабезпечення, передає Корупція.Інфо

Мама з Йорка, Англія, поділилася в "Фейсбуці"  фотографією прощальних обіймів перед тим, як одну з її новонароджених дівчаток-близнят відключили від апарату життєзабезпечення. На знімку маленька Шарлотта обіймає свою сестру, якої через кілька днів не стало.

Справа в тому, що батькам дівчаток повідомили невтішний прогноз – в мозку Есмі накопичилося так багато рідини, що вона ніколи не змогла б жити нормальним життям.

30-річна Емі Кемпбелл народила на 26-му тижні вагітності. Есмі, вага якої не перевищувала одного кілограма, протягом семи тижнів боролася за життя, але врешті-решт батькам довелося прийняти нелегке рішення. Перед тим як Есмі відключили від апарату життєзабезпечення, їй влаштували останню зустріч з сестрою. Дивно, але діти немов обійнялися на прощання.

Популярне: "Пенсії підвищать і прив'яжуть до зарплати": Чого слід чекати українцям

"У неї були постійні напади, і ми знали, що немає ніякого сенсу в тому, щоб продовжувати її страждання. В ту ніч я не могла заснути і спустилася до інкубатору Есмі. Я уявляла, як вона стане танцівницею або полюбить йогу"

Після того як апарат вимкнули, батьки тримали Есмі на руках ще протягом 12 годин, доки вона не померла.