Закарпатські мольфари, віщуни та знахарі розповіли страшну правду, яка, на жаль, здійснилася і має моторошне продовження, повідомляє Корупція.інфо

Наприклад, закарпатський маг і Мольфар Нечай, якого було вбито через рік після його шокуючого пророцтва, розповів неймовірну правду про те, що відбуватиметься в Україні в наступні роки. І яке ж було здивування, коли практично всі його пророцтва здійснилися!

Його боялися і ненавиділи багато високопосадовців країни за відкриту позицію і його «непідходящі» пророцтва. Досі точаться суперечки з приводу вбивства мольфара, адже за офіційною версією, його вбив релігійний фанатик, який мав психологічні розлади.

Його слова про майбутнє України надзвичайно лякають, адже він пророчить розпад країни на різні табори, криваву війну і «розчленування» України. Єдине, що заспокоює це те, що так триватиме не завжди і наша земля знову відродиться.

Ці відео містять віщування авторитетних людей, які знають багато таємниць і готові повідати людству правду про майбутнє та чого варто чекати вже зовсім скоро.