Стівен Падл спочатку застрелив свою дочку і їх семимісячного сина, потім вбив прийомного батька Кеті, після чого наклав на себе руки, передає Корупція.Інфо.

Про відносини Стівена і його дочки стало відомо на початку цього року. 18-річна Кеті через соціальні мережі розшукала своїх батьків, які віддали її на удочеріння в 1998 році. Однак коли дівчина переїхала до них, то між нею і Стівеном зав'язалися стосунки. Вони намагалися це приховувати, але дружина Стівена і дві інші його дочки все одно дізналися правду і з'їхали з сімейного будинку.

Популярне: Відпочивати по-іншому: Уряд вирішив перенести дати деяких свят. Що змінилось для українців

Стівен розлучився з 37-річною Алісою і незабаром опублікував в Мережі фотографії весілля з Кеті, на яких були присутні навіть батьки чоловіка. Дізнавшись про те, що трапилося, поліція заарештувала обох.

Коли правда спливла назовні, то Кеті прийняла рішення припинити відносини зі своїм батьком. Це і штовхнуло чоловіка на відчайдушний крок. Спочатку Стівен розправився з їхнім сином, а потім попрямував в будинок, де жили Кеті і її прийомний батько. Після цього чоловік наклав на себе руки.

Про кривавої бійні в поліцію повідомила його мати: "Його дружина розлучилася з ним вчора по телефону. Вона в Нью-Йорку, і він сказав мені, що був на шляху до неї, убивши дитину. Він попросив зателефонувати в поліцію і сказав не йти в хату".