56-річний торговець антикваріатом з Лондона Роберт Пітерс задушив 7-річну доньку, щоб вона не дізналася про його банкрутство, передає Корупція.Інфо.

Він дочекався, коли піде його дружина, піднявся в кімнату до доньки Софії, розбудив її і близько півгодини душив паском від халату, повідомляє Life. А після сам подзвонив в поліцію і в усьому зізнався.

Популярне: Відпочивати по-іншому: Уряд вирішив перенести дати деяких свят. Що змінилось для українців

"Моя дитина нагорі, в своїй спальні. Я вбив її", – сказав він в повідомленні.

Маленьку знайшли в ліжку в позі ембріона. У неї ще відчувався пульс, і її терміново доставили в реанімацію. Але як не старалися медики, врятувати дитину не вдалося – Софія померла на наступний день.

Після арешту горе-батько сказав, що у нього був нервовий зрив, і він вже неодноразово хотів накласти на себе руки.

Також з'ясувалися і шокуючі деталі: щоб "позбавити від розчарувань", він збирався вбити всю родину. Роберт припускав, що незабаром збанкрутує, втратить будинок за $ 1,4 млн, а дітей заберуть соцслужби.

Але в суді стало відомо, що ніяких боргів і кредитів у антиквара немає. А за кілька місяців до трагічних подій він робив запити в Інтернеті на кшталт "серійні вбивці", "поводження з дітовбивцями у в'язниці" і "навмисне вбивство".

Роберт як і раніше наполягає, що скоїв убивство ненавмисне. За його словами він страждав на депресію і чув голоси.

При цьому у психіатрів інша точка зору. Вони стверджують, що просто депресії недостатньо, щоб вбивство можна було вважати ненавмисним.