“Це скопище холуїв-інтелектуалів…”: Відомий співак Андрій Макаревич накинувся на російських депутатів

14/04/2018     Автор: Ігор Нагорний
“Це скопище холуїв-інтелектуалів…”: Відомий співак Андрій Макаревич накинувся на російських депутатів

Легендарний виконавець, соліст гурту "Машина Часу" жорстко розкритикував депутатів російської "Держдуми", передає Корупція.Інфо.

а своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук Андрій Макаревич поділився своїм враженням про законопроекти, які приймають політики. Так, одним з останніх документів, який був внесений на розгляд депутатами говорив про те, які заходи Росія повинна прийняти у відповідь на американські санкції. За словами Макаревича, він вперше побачив російський закон, в якому написано слово "дозволити".

Популярне: "Вас дитина просить перестати пити! Та іди ти к ї*ні матері!": Родина на проекті "Міняю жінку" обурила українців

Я весь час думав: це збіговисько холуїв-інтелектуалів хоч раз – ну просто з різноманітності – запропонують закон, який починається зі слова "дозволити"? Або тільки "заборонити", "обмежити", "заблокувати?" І ось нарешті – якийсь розумник запропонував "дозволити виробляти американські товари без згоди власника авторських прав".

У коментарях до публікації, люди вже почали жартувати над новою пропозицією депутатів.

"А цікаво, гроші американські дозволять у нас виробляти?", "Самі почнуть виробляти антиросійські санкції? Без участі правовласника?", "Навіщо закони? Потрібно поставновити, щоб тепер цар видавав спеціальні індульгенції"