Башар аль-Асад і його дружина британського походження Асма, яку називають "Першою леді пекла", ведуть розкішний спосіб життя в той час, коли діти вмирають від газової атаки на вулицях Сирії, передає Корупція.Інфо.

Про це пише на сторінках видання The Sun Марк Ходж.

"Сирійський тиран і його дружина володіють розкішним палацом вартістю 1 мільярд доларів в Дамаску, в десяти милях від Східної Гути, де проурядові сили вбивають невинних людей.

Популярне: "Вас дитина просить перестати пити! Та іди ти к ї*ні матері!": Родина на проекті "Міняю жінку" обурила українців

Як відомо, Асма – заплямована фігура в своїй країні. У 2012 році міжнародна організація Wikileaks опублікувала приватні електронні листи 42-річного британця, які показали, що Асма витратила 350 тисяч доларів на 130 одиниць меблів. Вона також купила туфлі за 7000 доларів на кришталевих підборах з доставкою в Дубай, щоб обійти санкції.

Ультрасучасний президентський особняк цієї убивчої пари, який був закладений в 1979 році і спроектований японським архітектором Кензо Танжу, коштує 1 мільярд доларів.

Згідно з поданою заявою страхової 1989 року тільки одна кімната була прикрашена мармуровою плиткою в кількості 125 000 штук і загальною вартістю 10,6 млн доларів.

І все ж, незважаючи на величезні витрати, будинок в 340 тисяч квадратних метрів навряд чи використовувався з початку громадянської війни, оскільки він розташований на вершині пагорба в західній стороні Дамаска, що робить його легкою мішенню для ракет.

І хоча Сирія розірвана на шматки, Асад продовжує свою пропаганду в соціальних мережах. Їх сторінка в Instagram налічує 100 000 передплатників і показує як Асма зустрічається і вітається з людьми в укріпленому Дамаску. 

Такий злочинний режим налаштований продовжувати зображувати Асму як "троянду в пустелі", незважаючи на те, що її чоловік скоїв 28 атак хімічної зброї з початку громадянської війни в 2011 році.

Асма Акрас народилася в 1975 році в Актоні, західна частина Лондона, її батьки – мусульмани-суніти з Хомса, сирійського міста, розташованого біля авіабази. Отримавши диплом з інформатики та французької літературі в Королівському коледжі Лондона, Асма зайнялася банківською справою – працювала аналітиком хедж-фондів в Deutsche Bank Group. Вона вийшла заміж за Асада на "таємному" одруженні в 2000 році, коли йому було 35 років, а їй – всього 25. У них троє дітей.

Асму, якій личить Channel, любили за те, що вона приносила трохи чарівності Сирії – навіть була проведена PR-компанія, щоб сформувати її публічний імідж. Однак, коли в'язниці почали наповнюватися політв'язнями, і бомби продовжували падати, вона мовчала. У жовтні 2016 року Асма дала інтерв'ю англійською мовою каналу "Росія-24".

Вона, як повідомляється, сказала, що їй запропонували можливість покинути Сирію, але вона б ніколи не подумала про це. "Я була тут з самого початку, і я ніколи не думаю про те, щоб бути де-небудь", – сказала Асма.

"Так, мені запропонували можливість покинути Сирію або, скоріше, бігти з Сирії. Ці пропозиції містять гарантії безпеки і захисту моїх дітей і навіть фінансову безпеку", – додала вона.

В інтерв'ю Асма засудила санкції, введені західними країнами проти Сирії, стверджуючи, що вони шкодять простим громадянам.