Заступник голови ради суддів краснодарського краю Олена Хахалева влаштувала для своєї дочки весілля за 2 мільйони доларів. Церемонію вів Микола Басков, а серед запрошених були Валерій Меладзе, Віра Брежнєва та Йосип Кобзон, передає Корупція.Інфо

Популярне: Укрзалізниця вміє і приємно дивувати! Дізнайтесь куди курсуватимуть нові швидкісні поїзди

Про це повідомив в в Instagram адвокат Сергій Жорін.

"Утріться всі, хто трудиться за 20 тисяч рублів на місяць по 8 годин щодня. Утріться, колеги, які, посилаючись на чинне законодавство, намагаються відстояти правду в Краснодарському крайовому суді ", – написав він.

Також повідомляється, що подарунком на весілля молодим став автомобіль "Бентлі".

При цьому на сайті Краснодарського крайового суду розміщені відомості про доходи Хахалевої за 2016 рік. Судячи з документу, за звітний період суддя заробила 2,6 мільйона рублів (близько 220 тисяч в місяць).

Також вона володіє дачним і присадибною ділянками і будинком на 66 квадратних метрів. При цьому інформації про заробіток її чоловіка в довідці немає. 

 

Эта свадьба за 2млн$ потрясла Краснодарский край. Это не просто пир во время чумы. Это плевок Вам в лицо!!! Нет. Всем нам! Это не свадьба детей олигархов. Это свадьба дочери действующей судьи Краснодарского краевого суда Елены Хахалевой. И она не просто Судья, а Член президиума Краснодарского краевого суда и Заместитель председателя! Утритесь все, кто трудится за 20тыс р в месяц, по 8 часов каждый день. Утритесь коллеги, которые ссылаясь на действующее законодательство пытаются отстоять правду в Краснодарском краевом суде. Я многое видел, но есть вещи, которые не перестают меня возмущать. Хамство и наглость людей, которые должны стоять на защите наших интересов. Есть старая шутка про адвокатов. Мол существуют такие Адвокаты, стоимость услуг которых настолько велика, что дешевле купить судью. В данном случае это не так. Это все, что нужно знать о Краснодарском правосудии. Репост, если Вы также как и я возмущены подобным хамством и наглостью. #насудила #краснодар #суд #закон

Публикация от Сергей Жорин (@advokatzhorin)