Момент жахливої ​​аварії, коли літак врізався в медичний центр для дітей. Кадри катастрофи були опубліковані на телеграм-каналі Lifeshot.

Так, літак врізався в медичний центр для аутистів. Після тарану будівлі він вибухнув. Двоє людей, що знаходилися на борту, загинули. Момент аварії потрапив на камери спостереження.

Відзначимо, що трагедія сталася першого грудня. В американському штаті Флорида в результаті тарану літаком будівлі, в якій розташований центр терапії для дітей з аутизмом, загинули люди. Аварія сталася практично відразу після того, як літак вилетів з аеропорту міста Форт Лодердейл.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Пожежна служба міста інформувала, що після падіння літака в будівлі сталася пожежа, яку вдалося швидко локалізувати. У момент аварії в центрі терапії перебували 13 осіб, у тому числі п’ятеро дітей.Легкі травми отримала одна зі співробітниць центру, яка, тим не менш, допомогла евакуювати з будівлі неповнолітніх.

Відомо, що в результаті падіння легкомоторного літака загинули дві людини, вони обидві перебували на борту літака.

Падіння літака призвело до пожежі, а велика кількість розлитого реактивного палива посилила зусилля пожежників погасити вогонь.

На опублікованому відео видно, як літак на величезній швидкості мчить і таранить будівлю. Далі слідує вибух і все охоплює вогнем.‡агрузка...