Батько загиблого в Неаполі українця Юрія Бусуйка спілкувався з сином менше, ніж за півгодини до його загибелі.

Чоловік розповів, що під час короткої розмови син був у доброму гуморі, закінчував свої справи і скоро повинен був прийти додому. Однак через 15 або трохи більше хвилин в будинок українців прийшла сусідка разом з дівчиною, яка розповіла, що Юрія поранили і відвезли в госпіталь. Медики зробили все можливе, щоб врятувати хлопця, проте рани виявилися смертельними.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Михайло Бусуйок каже, що Неаполь – місто кримінальне і вбивства та інші злочини трапляються чи не щодня. Як розповів батько Юрія, відомо, що нападник був з Польщі і нападав на інших людей.

“У нього був товариш-італієць українського походження і він зустрічався з дівчиною. Як повідомляють у газеті, з ними на вулиці ця сутичка сталася, син йшов неподалік. Дівчина вирвалася від нападника, наздоганяє мого сина і благає про допомогу. Син повертається і захищає їх. І стався такий інцидент – його поранили в горло, в область серця, живіт”, – розповів Михайло Бусуйок.

Михайло спростовує інформацію італійських ЗМІ про те, що конфлікт нібито стався біля клубу і учасники бійки були нетверезими.

Юрій був чуйним хлопцем і завжди готовим прийти на допомогу, про це говорили і його товариші. Він народився в 1982 році в селі Родниківка Черкаської області, навчався в Черкаському національному університеті ім. Хмельницького – на історичному факультеті. Згодом, як і його батько, викладав історію в рідній школі.

Михайло Бусуйок був вчителем історії та директором навчального закладу. Після виходу на пенсію переїхав жити до Європи – десять років тому. Юрій приїхав пізніше – жив з батьками дев’ятий рік і працював будівельником.